Pärnu on eelkõige tuntud Endla teatri, ööklubi Sunset ja Pärnu Vangla poolest. Nii Sunset kui Endla töötavad endiselt täistuuridel, kuid vangla pidi külastajate ees oma uksed sulgema. Äsja aga taasavati Pärnu vangla ning aeg on vangla välimust täiustanud. Nimelt avas CCCP Põgenemistoad seal Põhjamaade ja Baltikumi suurima põgenemistoa, muutes vangla atraktiivseks kõigile seikluseotsijatele.

 

Karakteris siirdus Pärnusse, sooviga ise külastada seda ärevust tekitavat paika. Kolmetunnine lõbustus möödus meie grupil kongis istudes, sest väljapääsuni ei jõudnud me kordagi. Korduvalt olime küll põgenemisele lähedal, kuid taaskord sai aeg meie jaoks otsa ja meid viidi uude kongi. Meie kaitseks võin öelda, et me siiski lahendasime kongisiseseid mõistatusi, mis olid möödapääsmatuks osaks väljapääsemise saavutamiseks. Asjale lisasid vunki sünged ruumid, sünge ning autentne atmosfäär, millele lisandusid püro- ja helitehnika – sellel ma aga pikemalt ei peatuks, sest muidu kaotan teie jaoks põnevuse veel enne kui olete ise Pärnu vangla järele proovinud. Eriliseks tegi need tunnid aga üheliikmeline personal, kes vanglas töötas. Vangivalvuri kostüümi riietunud noor naisterahvas näitles oma rolli suurepäraselt välja. Stsenaarium nägi ette, et meie oleme vangid ja tema valvur, kes kriminaale rivistab ja korrale kutsub. Kuigi ma valetaksin öeldes, et tema karjumise ajal end sajaprotsendiliselt vangina tundsin, tekkis sellegipoolest tunne, et vaataks kui kvaliteet-mängufilmi, kus oleksin justkui ühe jalaga lahti rulluva loo keskel.

 

Kui Sa tunned suvel, et kultuuriüritused, kohvikud ja rannapromenaad on sind ära väsitanud siis tõesti, soovitan julgelt – Mine Pärnu Vanglasse! Saad seal oma aju korralikult tööle panna ja lisaks sellele korraliku elamuse. Kui Sul tekkis seda lugedes huvi Pärnu vangla vastu või soovid külastada mõnda muud CCCP põgenemistuba siis hoia end kursis, sest õige pea loosime välja mõned piletid oma lugejatele.

 

CCCP Pärnu vangla põgenemistuba- https://pogenemistoad.ee/vanglast-pogenemine/?fbclid=IwAR0l6FxyjK_LeZoqQXrwPDspzAwfYWmtPc0rNo4C1PYz23js3rFokl63N_M

CCCP Facebooki leht- https://www.facebook.com/pogenemistoad.ee